Seyidnizam Mahallesi, Demirciler Sitesi, 2. Cadde No:25 - Zeytinburnu

+902125100303 +905321389660 +905323097960

Öztoprak Orman Ürünleri.

İnşaat Keresteleri.

Çatı Malzemeleri.

Kiremit Malzemeleri.

İzolasyon Malzemeleri.

Ahşap Ev Keresteleri.

Lambiri Malzemeleri.

Shingle Malzemeleri.

Kereste Malzemeleri.

Membran Malzemeleri.

Kamelya Keresteleri.

Plywood Kalıplar.

OSB Malzemeleri.

Ahşap Keresteler.

Çatı Keresteleri.

Su Kontrası.

HAKKIMIZDA

Öztoprak Orman Ürünleri Ercan Öztoprak tarafından İstanbul'da kurulmuştur. Merkezi Seyidnizam Mahallesi, Demirciler Sitesi, 2. Cadde No:25 - Zeytinburnu adresindedir.

Faaliyetlerine orman ürünleri ve çatı malzemeleri grubunda başlayan firmamız daha sonra hızlı bir şekilde gelişme göstererek Adan Zye inşaat malzemeleri ile izolasyon ürünleri grubunda da hizmet vermeye başlamıştır.

Kalite standartlarını ön planda tutan firmamız çözüm otağınız olmak için günün son gelişmelerini takip ederek siz müşterilerimize işyerimizde geniş malzeme portföyünü hizmete sunmakta ihtiyacınız olan ürünlerin tedarik konusunda toptan yada perakende olanaklarıyla rahat bir şekilde ulaşmanızı sağlamaktadır.

Firmamız, inşaat malzemeleri, inşaat keresteleri, çatı malzemeleri, çatı keresteleri, izolasyon ürünleri, ahşap çeşitlerini uygun fiyatlarla sahip olabilmeniz adına çalışmalarını sürdürmektedir.

Öztoprak Orman Ürünleri ulaşmış olduğu kalite, kapasite ve güvenilir hizmet anlayışıyla İstanbul'un sayılı firmalarından biri olmak için çalışmalarını devam ettirmekte, sektörünün büyük bir gururu olmak için var gücünü kullanmaktadır. Zengin ürün çeşitlerini hizmetinize sunmamız için bizleri aramanız yeterli olacaktır.

Müşterimizin sektördeki çözüm ortağı olmaktan mutluluk duyuyoruz.

ÖZTOPRAK ORMAN ÜRÜNLERİ

ERCAN ÖZTOPRAK